Про стан розгляду звернень громадян

у II кварталі 2017 року

 

У II кварталі 2017 року Головним управлінням отримано та зареєстровано 42 звернення громадян в т.ч. (на обласному рівні – 30, на районному рівні – 12). Поштою надійшло 7 звернень, 35 звернень зареєстровано під час особистого прийому громадян. Всього в зверненнях порушено 42 питання: аграрна політика і земельні відносини – 2; економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна політика та будівництво – 1; праця і заробітна плата – 3; комунальне господарство – 1; кадрові питання – 12; надання статистичної інформації – 8; надання роз’яснень з питань застосування статистичної методології – 11; надання інформації з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України – 4. Всі питання, з якими зверталися громадяни, вирішувались невідкладно.

Всі звернення громадян зареєстровані в журналах реєстрації листів, заяв та скарг громадян та особистого прийому.

Звернень від учасників бойових дій, ветеранів війни не надходило. Всі звернення громадян первинні, індивідуальні. Колективних та повторних не надходило.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року №630 “Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади” в Головному управлінні статистики у Чернівецькій області забезпечена робота телефонної “гарячої лінії”.

Крім того, діє громадська приймальна для надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що відносяться до компетенції органів державної статистики.

Для забезпечення можливості подання громадянами письмового звернення з використанням мережі Інтернет, спеціалістами відділу інформаційних технологій та відділу управління персоналом та документального забезпечення  Головного управління статистики опрацьовано Закон України  від 02 липня 2015 року № 577-VII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції”.

Питання про роботу зі зверненнями громадян раз у півріччя виносяться  на розгляд  колегії Головного управління статистики.