Про стан розгляду звернень громадян

у IV кварталі 2017 року

 

У IV кварталі 2017 року Головним управлінням отримано та зареєстровано 44 звернення громадян в т.ч. (на обласному рівні – 30, на районному рівні – 14). Поштою надійшло 7 звернень, від місцевих органів державної влади – 1, 36 звернень зареєстровано під час особистого прийому громадян. Всього в зверненнях порушено 44 питання: праця і заробітна плата – 6; кадрові питання – 8; надання статистичної інформації – 14; надання роз’яснень з питань застосування статистичної методології – 6; надання інформації з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України – 7; надання роз’яснень із застосування національних статистичних класифікацій – 3. Всі питання, з якими зверталися громадяни, вирішувались невідкладно.

Всі звернення громадян зареєстровані в журналах реєстрації листів, заяв та скарг громадян та особистого прийому.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року №630 “Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади” в Головному управлінні статистики у Чернівецькій області забезпечена робота телефонної “гарячої лінії”.

Крім того, діє громадська приймальна для надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що відносяться до компетенції органів державної статистики.

Питання про роботу із зверненнями громадян виносяться  на розгляд  колегії  Головного  управління  статистики щоквартально.