Інформаційні послуги 

·         Розповсюдження статистичної інформації на паперових та електронних носіях: статистичних бюлетенів, збірників тощо;

·          Підготовка статистичних оглядів, довідок, доповідей та експрес-випусків за тематичними запитами;

·          Проведення спеціально організованих обстежень, які включають збирання, оброблення та аналіз інформації (на замовлення).

Головне управління статистики здійснює опрацювання значного обсягу інформації щодо соціально-економічного становища регіону в цілому та районів області. На базі узагальненої інформації готується велика кількість статистичних збірників, бюлетенів та доповідей. які містять цікавий інформаційний, довідковий і пізнавальний економіко-статистичний матеріал, що всесторонньо характеризує стан, тенденції в економіці та соціальній сфері регіону.

Ознайомитись зі статистичними виданнями, перелік та короткий зміст яких наведені у Каталозі офіційних статистичних публікацій, та придбати іншу статистичну інформацію на платній основі можна у відділі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики за адресою: 58018, м. Чернівці, вул. Головна, 249-а, каб.401, тел. (0372) 58-14-78.

 

 

© Головне управління статистики у Чернівецькій області, 2015

Дата останньої модифікації: 30/12/2015